گوگل از ماه ژوئن آتی تبلیغات ارزهای رمزپایه را از شبکه خود حذف می کند – دیجیاتو + برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی در حاشیه شهر بانه – تور اروپا

گوگل قصد دارد از ماه ژوئن آتی، تبلیغات مربوط به ارزهای رمزپایه را از شبکه تبلیغاتی خود حذف کند

گوگل قصد دارد از ماه ژوئن آتی، تبلیغات مربوط به ارزهای رمزپایه را از شبکه تبلیغاتی خود حذف کند. این تصمیم در حالی اتخاذ شده که فیسبوک هم در ماه ژانویه سال جاری میلادی دست به حرکت مشابهی زد.

بازار ارزهای رمزپایه نسبت به این اخبار واکنشی منفی نشان داده است. ارزش بیت کوین از زمان انتشار گزارش مربوط به قوانین تازه در خبرگزاری وال استریت ژورنال با کاهش ۶ درصدی همراه بوده و سایر ارزها مثل اتریوم و لایت کوین هم اتفاق مشابهی را تجربه کرده اند.

گفتنی است که سیاست گوگل بسیار گسترده بود و نه تنها ممنوعیت تبلیغ خود ارزهای رمزپایه را شامل می شود، بلکه عرضه اولیه سکه، صرافی ها، کیف پول ها و مشاوره های مبادله ارزهای رمزپایه را نیز تحت پوشش قرار می دهد.

این تغییر سیاست یکی از پیامدهای موشکافی دقیق ارزهای رمزپایه و نیز فرآیند عرضه اولیه سکه این ارزها توسط رگولاتوری ها است. هفته گذشته کمیسیون امنیت و مبادلات ایالات متحده به بسیاری از صرافی های ارزهای رمزپایه نسبت به عملیات های غیرقانونی هشدار داد. مقامات می گویند که عرضه اولیه برخی ارزهای رمزپایه تماماً کلاه برداری است و برخی دیگر سرمایه گذاری هایی ریسکی به حساب می آیند.

——————-

اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بانه با همکاری مرکز علمی کاربردی شهرداری اقدام به برگزاری دوره های آموزشی رشته های پردرآمد صنایع دستی می کند
او با مهم ارزیابی کردن این دوره ها در رشد و توسعه هنرهای بومی محلی ادامه داد: آموزش دیدگان پس ازاتمام دوره و برگزاری آزمون کتبی وعملی و کسب نمره حد نصاب قبولی، موفق به دریافت گواهی نامه معتبر از سوی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواهند شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

به گزارش به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان، در توافق صورت گرفته و تفاهم نامه بین اداره میراث فرهنگی و مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه، رشته های پر درآمد با امکان اشتغال زایی بالا در محلات حاشیه شهر بانه آموزش داده می شود.

اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بانه با همکاری مرکز علمی کاربردی شهرداری اقدام به برگزاری دوره های آموزشی رشته های پردرآمد صنایع دستی می کند.

سعدالله رحیمی خواه مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بانه ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور توانمندسازی و مهارت افزایی محلات حاشیه شهر و گسترش هم فکری و همکاری های آموزشی، کاربردی و ارتقای دانش و مهارت، اداره میراث فرهنگی و مرکز علمی کاربردی شهرداری بانه، تفاهم نامه ای را در خصوص آموزش رشته های صنایع دستی منعقد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *