معماری
سرخط خبرها
خانه / بلیط و ویزای اروپا / تور اروپا سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند سفرنامه و بلیط و ویزا

تور اروپا سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند سفرنامه و بلیط و ویزا

تورهای اروپا سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند سفرنامه و بلیط و ویزای اروپا

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از مردم برای حضور پای صندوق‌های رای از آن‌ها خواست چند ساعت پایانی را هم تحمل کنند چرا که رای تک تک افراد سرنوشت ساز است.

به گزارش ایسنا، محمدعلی وکیلی در یادداشت کوتاهی نوشت:

«ملت عزیز ایران!

سپاس از حس مسئولیت‌تان و بردباری که در صف‌ها به خرج دادید. ما در آستانه‌ی یک حماسه هستیم. نیمی از کار را تمام کرده‌اید؛ لختی تحمل می‌خواهد تا حماسه اکبر خلق شود. همیشه مقاومت رمز پیروزی بوده است. تا اینجا آمده ایم؛ چند ساعت پایانی را نیز تحمل کنید تا “اتفاق” رخ دهد. یادمان نرود که رای تک تک ما، سرنوشت ساز است.

محمدعلی وکیلی»

تور اروپا سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند لحظه آخر فرانسه انگلیس نوروز یونان ایتالیا بلغارستان اسپانیا پرتغال آلمان نوروز قبرس ارزان قیمت اتریش رومامی قاره اروپا در نیم‌کره شمالی واقع شده و پس از اقیانوسیه، دومین قاره کوچک سفرنامه اروپا سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند ویزای ارزان و بلیط اروپا جهان است. قاره اروپا با قاره آسیا در یک پهنه خشکی قرار گرفته‌اند و با یک‌دیگر اوراسیا را تشکیل می‌دهند. اروپا سخنگوی ستاد روحانی :مردم چند ساعت پایانی رای‌گیری را هم تحمل کنند لحظه آخر ارزانی مرز میان اروپا و آسیا را کوه‌های آرال تشکیل می‌دهند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تور اروپا مشعل: آماده سازش هستیم/ با هر وسیله‌ای از خود دفاع می‌کنیم سفرنامه و بلیط و ویزا

تورهای اروپا مشعل: آماده سازش هستیم/ با هر وسیله‌ای از خود دفاع می‌کنیم سفرنامه و …

قالب وردپرس